• Tasuta transport üle Eesti!
  • 50 11183
TootegrupidFirmatekstiili ja -kingituste kaubamärk KingiBaar on loodud 7.oktoobril 2012.aastal. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele Eestis optimaalse hinnaga täisväärtuslikku teenust kogu tegevusala ulatuses.

Oleme siiralt õnnelikud oma ajaloo üle - KingiBaari algus ulatub 1994. aastasse, kui koos sõpradega Soomest sai reklaamimessi Imagia'94 järel asutatud Eesti üks esimesi firmatekstiili ja -kingituste ettevõtteid KB Eesti. Emaettevõtteks olnud KB-Tuote Oy alustas Soomes 1955. aastal ala pioneerina ja eelkäijana, kui asutaja Jorma Hellevaara juhtimisel Saksast Soome toodud esimesed pastapliiatsid leidsid ostjaid mööda maad ringi sõitvatest Dodge autodega veetavatest haagissuvilatest ning trükk toodetele toimus otse haagissuvilates olevatel trükimasinatel. KB-Tuote algse nimega KynäBaari (eesti k. pastapliiatsibaar) oli sellega ennast kirjutanud igaveseks reklaamkingituste ajalooraamatutesse.

KynäBaari haagissuvilad Soomes 1950.-ndate aastate lõpus

 

1994. aasta - see oli veel aeg, kui Eestis polnud vaja teha kingitusi millegi müümiseks vaid pigem defitsiitse kauba hankimiseks. Seda kinnitas hästi ka tegevus Imagia'94 messil - Soomest toodud reklaam-pastapliiatseid oli kinkimise asemel võimalik hoopis müüa ning nii õnnestus ühtlasi teenida ka esimesed 500 krooni. Ja pastaplliats, kui sümboolne majakas reklaamkingituste iseloomustajana, elab tänaseni KingiBaari südames - jätkates rohkem, kui poole sajandi vanust traditsiooni oleme valmis külastama oma kliente ehtsa pastapliiatsite ning firmatekstiili
ja -kingituste
ga komplekteeritud haagissuvilaga - KingiBaariga!

KingiBaari haagissuvila

 

KingiBaari toote- ja teenusevalikust leiab ka nõudlikum klient aastaringselt kõikideks vajadusteks häid lahendusi. Katame suurema osa Eesti turul oma valdkonnas pakutavast – meie tootevalik hõlmab tooteid kõige erinevamateks vajadusteks kampaaniatoodetest eksklusiivsete firmakingitusteni ning T-särkidest talvejopede ja tööriietuseni.

Mõned meie tuntumad kliendid on:

                 

             

 

KingiBaar mitme põlvkonna pere-ettevõttena on ühtne meeskond – anname endast alati kõik, et tagada iga tehinguga osapooltele parimad väärtused koostööks.

Olles alustanud tegevusalal 1994. aastal Eesti ühe vanima kingifirma KB Eesti asutajana koos esimeste valdkonna tegijate Roi ja Fifaaga võin julgelt öelda, et üle veerand saja aastane töö firmatekstiili ja -kingitustega on unikaalne kogemus, mida on rõõm jagada kõikide meie varasemate ja uute klientidega!

Ivar Kalev
KingiBaar
Tel. 5011183
ivar@kingibaar.ee